ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROFILEM NASZEJ PRACOWNI

W TLE FRAGMENT PRACY KONKURSOWEJ NA SCHODY ZEWNĘTRZNE [KRAKÓW ŚLISKA]

Sprawdź ofertę SN Architekci

Jeśli poszukują Państwo biura, które kompleksowo wykona projekt architektoniczno-budowlany oraz dopilnuje wszelkich związanych z nim formalności – zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej pracowni.

Oferta naszej pracowni architektonicznej

Opracujemy dla Państwa projekty budowlane, inwentaryzację, projekty koncepcyjne oraz plany rewitalizacji i konserwacji obiektów zabytkowych. Zaprojektujemy również wnętrze Państwa obiektu, które będzie można podziwiać jeszcze przed rozpoczęciem budowy – na realistycznych wizualizacjach architektonicznych.
Ponadto, zajmujemy się wykonywaniem ekspertyz technicznych, analizą rynku pod względem ekonomiczności inwestycji budowlanych oraz opracowywaniem programów funkcjonalno-przestrzennych obiektów budowlanych.

Pomoc przy formalnościach

Decydując się na nasze usługi nie muszą Państwo martwić się o formalności – wszelkie dokumenty, uzgodnienia, warunki, pozyskanie dofinansowania z Funduszy Unijnych oraz docelowe pozwolenia budowlane załatwimy dla Państwa.

Architektura krajobrazu

Ofertę naszego biura uzupełnia tworzenie projektów architektury krajobrazu- od terenów zielonych i rekreacyjnych po koncepcje parków i ogrodów.

Projekty graficzne, loga

Dodatkowo wykonujemy projekty graficzne – loga, broszury reklamowe oraz zajmujemy się tematyką wzornictwa przemysłowego.

Zakres działalności biura SN ARCHITEKCI :

  • Przygotowanie kompletnych projektów budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę
  • Analiza rynku pod względem ekonomiczności inwestycji budowlanych
  • Inwentaryzacje budowlane ; Inwentaryzacje obiektów zabytkowych
  • Projekty rewitalizacji oraz konserwacji obiektów zabytkowych
  • Projekty wykonawcze
  • Projekty architektury wnętrz
  • Projekty graficzne – identyfikacja wizualna (logo, broszury reklamowe, wizytówki)